Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Ghostbusters’ın Yeni Animasyon Filmi Yapılıyor

Ghostbusters’ın Yeni Animasyon Filmi Yapılıyor

ghostbusters

Ghostbusters hayranları 20 yılı aşkın süredir üçüncü filmin çıkıp çıkmayacağını merak ediyordu. Hayranların beklediği haber The Tracking Board sitesinden geldi.

Haberde Sony Pictures firmasının Ghostbusters’ın animasyon filmi için çalışmalarda olduğunu belirtiliyor. Haber, filmle ilgili fazla detay vermiyor. Filmin, önümüzdeki yıl çıkacak olan Paul Feig’in yönetmenliğini yaptığı Ghostbusters’dan daha fazla genç izleyicileri hedef alacağı belirtiliyor. Stüdyo yeni bir senarist aradıklarını da belirtiyor.

Real-Ghostbusters-Animation

İki Ghostbusters filminin yönetmeni ve yapımcısı olan Ivan Reitman, Tom Pollock ile birlikte yapımda rol üstlenecek. Paul Feig’in yönettiği, başrollerinde Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Kate McKinnon ve Leslie Jones’un yer aldığı Ghostbusters filminin de çekimlerine devam edildiği belirtildi.

Animasyon filmini sabırsızlıkla beklerken, Ghostbusters’a olan açlığımızı hangi film daha önce yatıştıracak diye merak ederken, Paul Feig’in filminin yayın tarihinin de 15 Temmuz 2016 olduğunu hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir  Uzay'da Star Wars: The Last Jedi İzlediler