Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Ghostbusters Filminin Yakışıklı Sekreteri Kevin’ı Yakından Tanıyın!

Ghostbusters Filminin Yakışıklı Sekreteri Kevin’ı Yakından Tanıyın!

chris-hemsworth-banner

Ghostbusters (Hayalet Avcıları) filminden, Chris Hemsworth’ün canlandırdığı Kevin karakterini tanıtan ilk özel video yayınlandı.

Bu özel video’da “GHOSTBUSTERS: Hayalet Avcıları” takımının yeni asistanı olan Kevin hakkında, yönetmen Paul Feig ve oyuncular; Chris Hemsworth, Leslie Jones, Melissa McCarthy, Kate McKinnon ve Kristen Wiig’in yorumları yer alıyor.

“GHOSTBUSTERS: Hayalet Avcıları” eğlenceli, yeni karakterleriyle uzun süredir beklenen geri dönüşünü yapıyor. Dünyayı kasıp kavuran ve sevilen ilk filmlerden 30 yıl sonra yönetmen Paul Feig, bugünün en komik aktörleri; Melissa McCarhy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones, ve Chris Hemsworth’ün katılımıyla bu doğaüstü komediye renk kattı –Onlar bu yaz Dünya’yı kurtaracaklar!

“GHOSTBUSTERS: Hayalet Avcıları”nın yapımcıları; Ivan  Reitman ve Amy Pascal. Filmi Katie Dippold & Paul Feig yazdılar. Film, 1984’te Dank Aykroyd ve Harol Ramis tarafından yazılan ve Ivan Reitman’ın yapımcılığını üstlendiği “Ghostbusters/Hayalet Avcıları” filminden uyarlandı.

“GHOSTBUSTERS: Hayalet Avcıları” 29 Temmuz’da Sinemalarda.

İlginizi Çekebilir  LEGO Ghostbusters Serisi Geliyor!