Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Ghostbusters Filmine Tanıdık, Eski Bir İsim de Katıldı

Ghostbusters Filmine Tanıdık, Eski Bir İsim de Katıldı

ghostbusters

Yönetmenliğini Paul Feig’in yaptığı, öncekinden farklı olarak tamamen kadınlardan oluşan bir Ghostbusters filmi göreceğiz.

Thor’u canlandıran yakışıklı aktör Chris Hemsworth’ün ekibin sekreteri olacağı filmde Hayalet Avcıları’nı da Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon ve Leslie Jones canlandıracak. Şimdi filme, hayalet deneyimi olan tanıdık bir isim de katıldı.

Eski hayalet avcısı aktör Bill Murray’nin filmde yer alacağı kesinleşmişti. Yine eski hayalet avcısı Dan Aykroyd’un da katılacağı söyleniyor. Filmde yer alacağı kesinleşmiş deneyimli isim ise Sigourney Weaver!

sigourney-weaver-ghostbusters

Alien serisinde canlandırdığı Ellen Ripley karakteri ile gönlümüzde taht kuran, Ghostbusters filmlerinde de Dana Barrett karakteri ile hayaletlerle haşır neşir olan ünlü aktrist, yeni filmde de yer alacak. Paul Feig, “Ekip sürprizlerle karşılaşacak ancak bu sürpriz mutlaka sızdırılacaktı, o yüzden ben söyleyeyim. Sigourney Weaver filmde olacak!açıklamasını yaptı.

Şu anda bir yandan da James Cameron ile Avatar 2, Avatar 3 ve Avatar 4 için çalışan, aynı zamanda Neill Blomkamp’in Alien projesinde de yer alan oyuncu oldukça yoğun günler geçiriyor. Kendisini Ghostbusters filminde göreceğimiz için mutluyuz!

İlginizi Çekebilir  Yeni Hayalet Avcıları Hakkında İlginç Detaylar