Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » George R.R. Martin, Marvel’ın Kötü Adamlarından Sıkılmış

George R.R. Martin, Marvel’ın Kötü Adamlarından Sıkılmış

george-rr-martin-banner

Buz ve Ateşin Şarkısı kitaplarının yazarı ve sevilen dizi Game of Thrones’un yaratıcısı George R.R. Martin kendi blogunda yayınlandığı “Me and Ant-Man” (Ben ve Ant-Man) isimli incelemesinde Marvel’ın kötü adamlarından sıkıldığını dile getirdi.

Bütün Marvel kötü adamlarının, Marvel kahramanlarıyla aynı güçlere sahip olduğunu belirtti.

Paul Rudd’un başrolünü üstlendiği son Marvel yapımı “Ant-Man” için yazdığı eleştiride The Hulk, Spider-Man ve Iron Man gibi örnekleri de inceleyen ünlü yazar, “Marvel’ın kötü adam karakterlerine kahramanlarıyla aynı güçleri vermesi geleneğinden sıkıldım. Hulk, kendisinin kötü bir versiyonu olan Abomination ile savaştı. Spider-Man kendisinin kötü bir versiyonu olan Venom ile savaştı. Iron Man kendisinin kötü bir versiyonu olan Ironmonger ile savaştı. Bu çok sıkıcı. Ben kahraman ve kötü adamın tamamen bambaşka özelliklere sahip olduğu daha çok film istiyorum. Bu, aksiyon filmlerini daha ilginç kılacaktır,” diye belirtti.

Hulk-vs.-Abomination

“Ant-Man”i en beğendiğin Marvel filmlerinden biri olarak tanımlayan Martin, “Bence filmde dengeli ölçüde bir senaryo, karakter, mizah ve aksiyon vardı. Bazı yorumlar bunun en iyi Marvel filmi olduğunu belirtiyor. Ben buna katılmıyorum. Ancak Tobey McGuire’ın Örümcek Adam’ından sonra ikinci gelebilir” diye belirtti.

İlginizi Çekebilir  Marvel'ın 4. Evre Filminin Çekimleri Önümüzdeki Yıl Başlıyor