Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » George Miller, Mad Max’i Bırakmıyor!

George Miller, Mad Max’i Bırakmıyor!

Mad Max

Geçtiğimiz günlerde çıkan “George Miller, Mad Max Serisini Bırakıyor” haberlerini hatırlıyor musunuz? Meğerse haberler tamamen bir yanlış anlaşılmadan ibaretmiş!

Fury Road’un En İyi Film ve En İyi Yönetmen dallarında Oscar adaylıklarının açıklanmasından kısa bir süre The Wrap’e konuşan Miller, sözlerinin yanlış anlaşıldığını ve kesinlikle Mad Max’e devam edeceğini şöyle açıkladı: “O röportaj gerçekten karmakarışıktı. New York’taydı ve ortam gürültülüydü ve gazeteci bana kırmızı halıda sorular soruyordu. Kesinlikle dediklerimin içinden yanlış şeyler seçmiş – tamamen yalan şeyler. Dediğim şuydu; Hayır sıradaki filmim bir Mad Max filmi değil. O ise bunu asla Mad Max çekmeyeceğim yönünde yorumlamış. Sırada Mad Max yok ama daha iki tane Mad Max hikayem var.

mad-max-yonetmen

Bu açıklamanın gelmesi eminim ki Mad Max seven herkesin yüreğine su serpmiştir. Ayrıca çıkan haberlerin kaynakları sadece söylentilerden ibaretti ve Miller’ın konuya açıklık getirmesi iyi oldu.

Bunun yanında şüphesiz ki, En İyi Film ve En İyi Yönetmen adaylıkları da ünlü yönetmeni Mad Max konusunda bir kez daha heveslendirmeye yetmiştir. Umarım bir sonraki filmlerin çekimleri Fury Road kadar meşakkatli olmaz.

İlginizi Çekebilir  Logan'ın Yönetmeni Mangold, X-23 Spin-off'unu Çekecek mi?