Sinema Haberleri

George Miller, Mad Max Serisini Bırakıyor Mu?

mad-max-fury-road

Bu hafta içerisinde çıkan bir habere göre serinin yaratıcısı ve yönetmeni George Miller, daha fazla Mad Max filmi çekmek istemiyor!

Hepiniz bir ağızdan “Haydaaa” dediğini duyar gibiyim. Miller uzun yıllar sonra Mad Max serisinin devam filmi ile beyazperdeye çok sağlam bir dönüş yapmıştı. Tom Hardy ve Charlize Theron’un başrolleri paylaştığı Mad Max: Fury Road, hem izleyicilerden beğeni toplamış hem de gişede istediğinden fazlasını elde etmişti.

george-miller-mad-max

Page Six sitesinde çıkan habere göre George Miller, Mad Max’in yapım sürecinin çok uzun sürmesini sebep göstererek seriyi iptal etmek istediğini belirtti. Öte yandan sitedeki haberin pek de güvenilir olmadığı, Miller’ın okuyucularla dalga geçtiği söyleniyor. Hali hazırda Fury Road’un başarısının ardından devam filmi olacak Wasteland duyurulmuş ve ön çalışmalara başlanmıştı.

Neden George Miller’ın bu tarz sözlere yer verdiğini anlamak güç. Eğer bu haber gerçekse seriyi bir başka yönetmenin eline vermek büyük hata olur. Bunun yerine Mad Max’in tamamen iptal edilmesini yeğleriz.

İlginizi Çekebilir  Bohemian Rhapsody'nin Çekimleri Sonunda Başlıyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu