Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » George Lucas, The Force Awakens Hakkında Ne Düşünüyor?

George Lucas, The Force Awakens Hakkında Ne Düşünüyor?

star-wars-the-force-awakens-banner

Geçtiğimiz günlerde George Lucas’ın serinin son filmini izlediğini öğrendik. Gösterimden çıkan haber “Lucas filmi sevdi,” oldu. Haberin kaynağı Lucasfilm’in başındaki isim, Kathleen Kennedy.

Hafta sonu Lucas, Kennedy Center Honors’da filmin nasıl olduğu hakkında sorulan soruya şu şekilde cevap verdi “Hayranların beğeneceğini düşünüyorum. Bekledikleri filme çok benziyor.

Bu yorum biraz üstü kapalı gibi duruyor. Aynı zamanda Disney’in yeni üçlemenin orijinal hikayesi ile pek ilgilenmediğini ve hayranlar için film yapmaya çalıştıklarını belirtti. Bu sözler Lucas’ın serinin ilerisi için ne planlıyorsa tamamen hayranlarla ilgili olmadığını gösteriyor.

george-lucas

Bu durumdan çıkarılacak iyi haber ise Disney’in güzel bir film çıkarmış olması olabilir. Sonuçta Disney’in hedefinde biz izleyiciler var ve bizim hoşumuza gidecek şekilde yapıldıysa güzel bir film bizi bekliyor demektir.

Önceki filmlerde Special Edition adı altındaki yapılan değişikliler kimileri tarafından beğenildi veya beğenilmedi. Bunu düşünerek serinin yaratıcısı olan George Lucas’ın fikri sizin için ne kadar önemli? Bazı hayranları film için şüpheye düşürebilir ya da size hiçbir şey ifade etmeyebilir.

İlginizi Çekebilir  American Gods'ın Mad Sweeney'si Wolverine Rolünü İstiyor