Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Gambit, “Romantik ya da Erotik Komedi” Filmi Olacak!

Gambit, “Romantik ya da Erotik Komedi” Filmi Olacak!

Başarılı oyuncu Channing Tatum’un başrolde yer aldığı Gambit filmiyle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. X-Men evreni karakterlerinden Gambit’in solo filminin yapımcılığını üstlenen Simon Kinberg, yapımın “Romantik ya da Erotik Komedi” olacağını açıkladı.

Disney’in senaryosundan oldukça memnun kaldığı ve çekimlerine önümüzdeki yılın başlarında start vereceğini duyurduğu Gambit ile ilgili açıklama yapan yapımcı Kinberg, “Gambit’e baktığımız zaman bir hilebaz ve kadın avcısı görüyoruz. Bunu göz önünde bulundurunca yapımın romantik komediye dönebileceğini hissettik. Deadpool 17 yaş üstü çılgın bir “R-rated” filmdi, Logan vahşi batı filmiydi, Gambit ise romantik komedi olacak. Ve New Mutant da kesinlikle bir korku filmi” diye konuştu.

Simon Kinberg, filmi “Romantik ya da erotik komedi” olarak tanımlasa da Gambit’in kötüleri ve kahramanları ile tam bir süper kahraman filmi olacağını da ifade ediyor. Channing Tatum ile Lizzy Caplan ikilisinin başrolde yer alacağı filmin 13 Mart 2020’de gösterime girmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Joss Whedon, Batgirl Filmini Yönetecek