Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Gambit Filmi Hakkında Yeni Sızıntılar Var

Gambit Filmi Hakkında Yeni Sızıntılar Var

gambit-banner

X-Men ekibi arasında en bıçkın, en serseri, en deli fişek, en karizmatik (Wolverine hariç) karakterlerden biri olan Gambit‘in sinema filmi hakkında yeni bilgiler açığa çıktı. Söylentilere göre filmin çekilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Ancak film hakkında henüz hiçbir detay yok.

Sinema hakları 20th Century Fox’un elinde bulunan Gambit için yeni bilgiler ortaya çıktı. Filmin yayınlanma tarihi konusunda henüz bir bilgi ortaya çıkmadı. O yüzden heyecanlanmaya gerek yok. Ancak filmi çekecek kadronun isimleri ortaya çıkmaya başladı.channing-tatum-gambit

Filmde Gambit karakterini Channing Tatum‘un canlandıracağı haberi zaten daha öncesinde belirtilmişti. Yapılan açıklamaya göre filmin yazar kadrosunun başına yeni çekilen RoboCop’ta senaristlik yapmış Josh Zetumer getirildi.

Bu haber Gambit sevdalılarını ne kadar heyecanlandırır bilemedik ama, sonunda elle tutulur gelişmelerin olduğunu görmek sevindirici.

Gambit karakteri, 1990 yılında yayınlanan Uncanny X-Men Annual #14’te ilk defa okuyucu ile buluşturulmuştu. Chris Claremont ve Jim Lee tarafından yaratılan karakterin, hangi macerasının film konusu olarak seçileceği bilinmiyor. Ancak Deadline sitesinde çıkan habere göre Claremont ve Lee hikayelerinin odak noktası alınacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir  Yeni Batmobil Görünür Gibi Oldu