Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » G.O.R.A. Filmi, Arif ve 216 ile Devam Edecek

G.O.R.A. Filmi, Arif ve 216 ile Devam Edecek

gora-banner

Daha önce G.O.R.A. 2 geliyor diye bağırmıştık ama ertesi gün Cem Yılmaz, Deli Aşk filmini duyurmuştu. Haksız çıkmadık! Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni filminin müjdesini Instagram hesabından verdi!

Yılmaz’ın yeni filmi 2004 yılından beri yerli komedi sevenlerin gönüllerindeki tahtı kaybetmeyen komedi filminin baş karakterleri esnaf Arif ve Robot 216’yı temel alacak.

arif-ve-216-cem-yilmaz

Cem Yılmaz G.O.R.A. ve A.R.O.G. filmlerinde izlediğimiz Arif karakterini tekrar sinemaseverler ile buluşturmaya hazırlanıyor. Yılmaz, Arif ile 216’nın hikayesini yazmaya başladığını sosyal medyadan duyurdu.

Gorünmeyen ekranda "Arif ve 216" hikayemin satırları.

Cem Yılmaz (@cmylmz) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ali Baba ve 7 Cüceler gibi yeni filmini yine Instagram hesabından duyuran Cem Yılmaz, “Bu yaz bu filmi yazıyorum!” dedi. Oyuncu kadrosunda Ozan Güven, Özkan Uğur ve  Özge Özberk’ün yanı sıra şarkıcı Mustafa Sandal’ın da filmde yer alacağı haberleri geliyor. Cem Yılmaz twitter hesabından filme ait bir afiş tasarımını da paylaştı.

arif-ve-216-afis

G.O.R.A.’nın ardından A.R.O.G.’un da senaryosunu yazıp başrolünde yer alan Yılmaz, aynı zamanda Ali Taner Baltacı ile birlikte filmin yönetmenliğini de üstlenmişti. Yılmaz ayrıca Youtube hesabından yayınladığı videoda filme dair açıklamalar yaptı.

İlginizi Çekebilir  BitTorrent'ten Bilimkurgu Dizisi - Children of the Machine