Sinema Haberleri

Fox Yeni Bir X-Men Solo Filmi Hazırlıyor

Disney ve Fox’un yaptığı anlaşmanın mürekkebi kuruya dursun, Fox bu gelişmenin kendisini yavaşlatmasına izin vermemiş ve yepyeni bir X-Men filmi hazırlığına girişmiş, karşınızda Kitty Pryde!

Farklı X-Men filmlerinde, farklı oyuncularla karşımıza çıkan Kitty Pryde, -kod adıyla Shadowcat– aslında 1980 yılında yaratılmış bir karakter ve o günden beri kısa ayrılıklarını saymazsak X-Men’in en kalıcı üyelerinden biri olup pek çok sefer de ekibe liderlik yapmıştır. Atomlarını katı nesnelerin atomlarının arasındaki boşluklardan geçirmeyi başararak her türlü nesnenin içinden geçebilen Kitty, istediği zaman casus, istediği zaman savaşçı rollerine bürünebilmektedir.  Fox ise karakterin bu altyapısını kullanarak bizlere solo bir X-Men filmi hazırlamayı planlıyor.

Projenin Başında Tanıdık Bir Yönetmen!

Collider’ın haberine göre film yapımcısı ve animatörü Tim Miller, X-Men ekibinde bugüne kadar yer almış en genç karakterlerden birine odaklanan bir film hazırlığına girişmiş. Daha önce Gopher Broke, A Gentlemen’s Duel ve The Goon animasyonlarını yapan ancak radarlarımıza Deadpool’u yöneterek giren Tim Miller, şu sıralar 2019’da vizyona girecek yeni Terminator filmiyle meşgul. Sonrasında ise Kitty Pryde filmiyle uğraşacağını düşünüyoruz.

Filmin varlığı dışında Fox hiçbir detay veremeyeceğini söyledi ama şu sıralar X-Men, Fantastik Dörtlü ve Deadpool projelerini Disney’e taşımaya hazırlandığı için oldukça yoğun bir dönemden geçtiklerini tahmin ediyoruz, o yüzden filmlerle ilgili haberleri beklemeye devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir  Logan Filmi Hakkında Az Bilinen Gerçekler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu