Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Fantastik Canavarlar’ın Devam Filminin Adı Belli Oldu

Fantastik Canavarlar’ın Devam Filminin Adı Belli Oldu

Warner Bros Pictures tarafından hayata geçirilen Harry Potter serisinin spin-off filmi Fantastic Beasts and Where to Find Them (Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar) geçtiğimiz yılın Kasım ayında vizyona girmişti. 16 Kasım 2018’de vizyona girecek devam filminin adı da Fantastic Beasts: The Crimes Of Grindelwald olarak açıklandı.

Eddie Redmayne ve Katherine Waterston’ı yeniden göreceğimiz filmde ayrıca Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller ve Johnny Depp de yer alıyor. Jude Law’ı ise genç Dumbledore olarak izleyeceğiz.

İlk filmin sonunda karanlık sihirbaz Gellert Grindelwald, Scamander’ın yardımı sayesinde MACUSA (Magical Congress of the United States of America) tarafından yakalanmıştı. Buradan kaçmayı başaran Grindelwald, kendisiyle aynı düşüncelere sahip safkan büyücüleri de arkasında topluyor. İlk filmin birkaç ay sonrasını anlatacak olan yeni spin-off filmi de 1927 yılında geçecek. Scamander’ın yardım çağrısını kabul eden genç Dumbledore ve filmin diğer oyuncularını aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Harry Potter Hayranından Şaşırtıcı Hogwarts Savaşı Tespiti