Sinema Haberleri

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları Filminin Çekimleri Bitti!

Merakla beklenen Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları) filminin çekimleri paylaşılan bir video ile duyuruldu.

J.K. Rowling‘in yazdığı ve dünyanın en popüler serilerinden olan Harry Potter‘ın 2011 yılında sona eren film serisinin ardından Harry’nin hikayesi bitmiş olsa da yine J.K. Rowling tarafından yazılan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? ile geçtiğimiz yıl evrene geri dönmüştük.

Geçtiğimiz ay içerisinde filmden ilk görselin yayınlanmasının ardından Harry Potter evreninin birçok hayranı, adı aile içi şiddet suçlamalarıyla geçen Johnny Depp’in filmde yer almasına büyük tepki göstermişti. Ancak sonrasında filmin yönetmeni David Yates ve J.K. Rowling oyuncuyu savunmuştu.

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları‘nın çekimlerinin sona erdiği filmin resmi hesabundan paylaşılan video aracılığıyla duyuruldu.

Jude Law’u ilk kez genç Dumbledore olarak göreceğimiz filmde Law’a Ezra Miller, Claudia Kim, Zoe Kravitz, Callum Turner, Katherine Waterston, Eddie Redmayne, Dan Fogler, Alison Sudol ve de Johnny Depp gibi isimler eşlik edecek.

Harry Potter’ın son iki filminin ve Fantastic Beasts’in ilk filminin yönetmenliğini üstlenmiş David Yates’in bir kez daha yönetmen koltuğundan geçtiği filmin senaryosu ise Rowling’in kendisine ait. Film 16 Kasım 2018 tarihinde vizyona girecek.

İlginizi Çekebilir  Wonder Woman Yeni Yönetmenine Kavuştu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu