Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Fantastic Four, Yuvaya Geri Dönüyor! Ekibe Marvel Yolu Göründü

Fantastic Four, Yuvaya Geri Dönüyor! Ekibe Marvel Yolu Göründü

fantastic-four-banner

Marvel Sinematik Evreni’nde fantastik şeyler olmak üzere!

Geçtiğimiz aylarda vizyona giren ve hakları 20th Century Fox’ta olan Fantastic Four, hem gişede beklediği başarıyı yakalayamadı hem de izleyicilerden olumsuz pek çok eleştiri aldı. Durum böyle olunca neredeyse çizgi roman serisi de güme gidiyordu. Marvel artık dur demek zorundaydı!

Bizim kulağımıza söylenti olarak gelen haber, Den of Geek sitesinde çok emin bir şekilde yazıldı. Fox yetkilileri Marvel’ın kapısını çalıp, “Biz bir halt ettik, beceremedik, en iyisi Fantastic Four’un film haklarını siz alın,” dedi. Tabii ki bir şartları vardı. Fox, “Biz X-Men filmlerinde iyi iş çıkarttık, dizisini de güzel yaparız. Siz elinizdeki X-Men dizi haklarını bize verin, biz de Fantastic Four’u size verelim,” dedi.

fantastic-four

Bu anlaşmayla birlikte sadece Fantastic Four ekibi değil Silver Surfer ve Doctor Doom gibi karakterler de Marvel’ın eline döndü. Marvel’da hemen 2020 yılında yeni Fantastic Four filminin geleceğini duyurdu! (Buraya sevinç çığlıkları gelecek)

Buradan çıkacak bir sonuç da ilerleyen tarihlerde Fox veya FX kanallarından birinde X-Men dizisi görebileceğimiz. (Buraya bir çığlık daha gelebilir)

İlginizi Çekebilir  Emilia Clark'tan Game Of Thrones'un Final Sahnesi Açıklaması

GÜNCELLEME: Sabah saatlerinde hem Fox hem de Marvel, bu hikayenin doğru olmadığını açıkladı. (Üzdüler…)