Sinema Haberleri

The Fantastic Four Bugün Vizyonda

fantastic-four-banner

Reed Richards, Susan Storm, Benjamin Grimm ve Johnny Storm’dan oluşan The Fantastic Four (Fantastik Dörtlü), yıllar sonra yeni filmiyle yeniden beyazperdede.

Marvel’ın yaptığı kadro değişikliği, kardeş olan Susan ve Johnny’nin birisinin sarışın diğerinin zenci olması, oyuncuların tanınmış isimler olmaması gibi etkenler Marvel hayranlarını biraz hayal kırıklığına uğratmıştı. Bakalım bu hayal kırıklığı gişeye de yansıyacak mı?

Bugün vizyona giren filmin konusu şöyle;

Sue, Reed, Ben ve Johnny uzayda özel bir görev için yolculuk yapan dört astronottur. Görev esnasında beklenmedik bir kozmik radyasyona maruz kalan dörtlü bunun sonucunda farklı özel güçlere sahip olurlar. Sue artık görünmez olabilirken, Reed üst seviyede esneklik kazanır, Ben kayaya dönüşür, Johnny ise alev topuna dönüşüp uçabilmektedir. Ne var ki bu tehlikeli alternatif evrenden aldıkları süper güçlere adapte olmak o kadar da kolay değildir. Fantastik Dörtlü yeni güçlerine hakim olmaya çalışırken eskiden dost oldukları yeni bir düşmana karşı savaşarak dünyayı yok olma tehlikesinden kurtarmaya çalışacaktır.

Fantastic-Four

Marvel’ın süper kahramanlar ekibinin yenilenen macerasının oyuncu kadrosunda başı çeken isimler Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan ve Toby Kebbell.

Seri bir şekilde en baştan tekrar ele alınıyor. Devam filmlerinin gelmesi gişedeki başarıya bağlı mı yoksa Marvel, seriyi bir şekilde devam ettirmeye kararlı mı göreceğiz. Bir de Fantastik Dörtlü’nün gelecek filmlerde X-Men ekibi ile karşılaşma olasılığı da var. Böyle bir birleşme öncesinde bu film ilginç bir başlangıç olabilir.

En azından Doctor Doom‘u dev perdede izlemek keyifli olacaktır. Şimdiden iyi seyirler!

İlginizi Çekebilir  John Wick: Chapter 2 Filmine Bilet Kazanma Fırsatı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu