Sinema Haberleri

E.T.’nin Telefon Faturası Ortaya Çıktı!

Evimizin sevimli uzaylısı E.T., aslında sandığımız kadar sevimli olmayabilir. Eliot’un evinden, kendi evine yaptığı 10 dakikalık telefon görüşmesinin faturası dudak uçuklatacak cinsten.

e-t-phone-home-wallpapers-3

İlgili Makaleler

Steven Spielberg’in kültler arasında girmiş olan E.T.  the Extra-Terrestrial filmi vizyona ilk girdiği 1982 yılından bu yana her kesimden insanın kalbine dokunmayı başarmış bir yapıt olmuştur. Uzaylıyı bir öcü gibi göstermektense sevimli ve sıcak hikayesiyle son sahnelerinde gözyaşı dökmemize bile neden olmuştur.

İşin bu duygusal kısmını bir kenara bırakırsak, E.T.’nin yaptığı telefon konuşmasının faturası da ortaya çıktı. TollFreeForwarding.com sitesindeki çılgın ekip bunun için bir araştırma yapmışlar. Filmin hikayesinin geçtiği California’dan, dünyanın çeşitli yerlerine yapılan telefon görüşmelerini hesaplamışlar. Sonra da bunu E.T.’nin evi olan Brodo Asogi gezegenine mil türünde çevirmişler.

et-telefon-faturasi

Ortaya çıkan telefon faturası tamı tamına 76 kuadrilyon dolar. Hatta küsüratıyla söylemek gerekirse 76,424,516,944,816,700.00 dolar olarak hesaplanmış.

Tamam, iyi E.T. evine döndü ama geride kol gibi telefon faturası bıraktı. Uzaylı da olsa yapılacak iş değil…

Bu arada ekibin hazırladığı interaktif siteye de göz atmayı sakın unutmayın.

İlginizi Çekebilir  Hayvan Mezarlığı Yeniden Çekilebilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu