Sinema Haberleri

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya’nın Posteri Yayınlandı

Dreamworks Animation, How To Train Your Dragon: The Hidden World (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya) filminin ilk posterini sinema dünyası ile paylaştı. Serinin üçüncü filminin afişinde Dişsiz, tepeden tırnağa bembeyaz olan müstakbel partneri ile bakışırken görülüyor. İki Gecenin Öfkesi’nin şaşkınlık, merak ve ilgi ile birbirine baktığı posterde cesur Hıçkıdık biraz daha büyümüş olarak boy gösteriyor.

Genç bir Viking olan Hıçkıdık ile kalbimizi ilk görüşte kaptırdığımız Dişsiz adlı Gecenin Öfkesi Ejderhasının serüvenlerini anlatan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisi epik bir üçlemeye doğru gidiyor. Bugüne kadar başlarından birçok olayın geçtiği ikili, üçüncü filmde gerçek kaderlerini keşfedecek: Astrid ile birlikte Berk’i yöneten Köy Şefi ve kendi türünün lideri bir ejderha. Dişi bir Gecenin Öfkesi’nin ortaya çıkışı ile aralarındaki bağın test edileceği yeni macerada Hıçkıdık ve Dişsiz gizli bir dünyaya adım atacak.

Dean DeBlois‘in yönetmenliğini üstlendiği Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisinin üçüncü filminde Jay Baruchel, America Ferrera, Cate Blanchett, Kit Harington, Craig Ferguson ve F. Murray Abraham kadrodaki yerlerini alacak.

Yakında ilk fragmanının da çıkması beklenen film, 1 Mart 2019‘da sinema salonlarındaki yerini alacak.

İlginizi Çekebilir  Star Wars Sayesinde Değişen Bir Hayatı Anlatan Film: 5-25-77

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu