Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Edward Norton, MCU’ya Dönme Niyetinde

Edward Norton, MCU’ya Dönme Niyetinde

2008 tarihli The Incredible Hulk filminde yer alan fakat sonrasında MCU ile yolları ayrılan Edward Norton, ekibe tekrar dahil olmak istiyor.

Iron Man filminin başarısının ardından 2008 yılında apar topar bir Hulk filmi çekilmişti. Yeniden çekilen Hulk filminin başrolünde Edward Norton vardı. MCU’nun şekil almaya başladığı dönemde film güzel bir çalışma olmuştu.

Ancak yapımcılarla kavga edip sürekli sorun çıkartan Norton’un rolüne son verilmişti. Zaten o dönemlerde Norton iyicene kontrolden çıkmış ve Hollywood’da istenmeyen adam haline gelmişti. Şimdilerde kendisine daha yeni yeni şans verilmeye başlandı.

Bu sessizliğinin ardından Games Radar’a röportaj veren Edward Norton, eğer kabul ederlerse MCU kadrosuna tekrar katılmak istediğinden bahsetti. Elbette artık Hulk olarak dönemez. Mark Ruffalo o rolü başarıyla yerine getiriyor. Bunun yerine Norton, MCU kötülerinden birini canlandırmak istiyor.

Marvel Studios ve Disney, Edward Norton ile aynı masaya kolay kolay oturmaz gibi gözüküyor. Norton’un açıklamaları da havaya sıkılmış boş laflar olarak kalacaktır.

İlginizi Çekebilir  Star Wars Filmlerinin Tarihleri Kesinleşti