Sinema Haberleri

Dwayne Johnson, Jumanji Filminde Yerini Aldı

jumanji-banner

Gerçekten ihtiyacımız olan yeniden yapımlardan birinden iyi haber geldi. Ünlü oyuncu Dwayne Johnson, Instagram da paylaştığı fotoğrafta 1995 yapımı olan Jumanji’nin yeniden yapımını doğruladı ve film kadrosuna katıldığını açıkladı.

Instagram’daki paylaşımında Dwayne Johnson’un sözleri şöyle; “Bu resmi. Sevdiğim ve tüm zamanların en favori başlığını üretiyoruz ve yeni nesle ileteceğiz. Eğlence için oynadığınız oyunlar vardır… hayatınızı değiştiren oyunlar vardır. Jumanji.”

It's OFFICIAL: Love this script! Big movie news that me and my canine gal Shang are excited to share;) To produce, create and deliver original properties to fans like HBO's #ballers to this summer's #CentralIntelligence is one of the best parts of my job. But to take great properties that are beloved worldwide like #BAYWATCH and #RAMPAGE and have the opportunity reimagine their stories in dope new ways to a whole new generation is truly an honor. It's official. We'll produce and deliver to a whole new generation a title that I love and is one of my all time favs: There's games you play for fun… then there's games that change your life. JUMANJI Working on edging up an already very good script with my @sevenbucksprod team. Up next is meeting with our producer Matt Tolmach and director Jake Kasdan. Shooting starts this fall. Promise to deliver something cool and special.. and not screw the whole damn thing up;). As always I'll keep you posted. Casting this should be fun! #JUMANJI #JungleLife #JustPressStart #SONYPictures

therock (@therock) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ünlü aktör sözlerine şu şekilde devam ediyor; “@sevenbucksprod takımımla birlikte çok iyi olan senaryo üzerinde çalışıyoruz. Sırada yapımcı Matt Tolmach ve yönetmen Jake Kasdan ile toplantı var. Çekimler bu sonbaharda başlayacak. Güzel ve kaliteli olacağına ve bütün markayı mahvetmeyeceğimize söz. Sizi haberdar edeceğim. Set eğlenceli olmalı.”

Orijinal filmde başrollerde Robin Williams ve Kirsten Dunst vardı. Filmin hikayesi, Chris Van Allsburg’un 1981 yılında yayınlanan resimli kitabından uyarlama. Hikayede, iki çocuk yıllardır oyunun içinde kapalı kalan adamı kurtarmak için büyülü bir masaüstü oyunu oynuyor.

Jumanji’nin haberleri ilk defa geçen yıl, Sony’nin yaptığı, gelecek olan film başlıklarını açıkladığı, duyuruda gün yüzüne çıkmıştı. Filmin çıkış tarihi Temmuz 2017 olarak görünüyor.

İlginizi Çekebilir  İçinizi Isıtacak Rocket Racoon ve Groot Çizimleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu