Sinema Haberleri

Dungeons and Dragons Filminin Çekimlerine 2019 Yazında Başlanıyor!

Hasbro’ya ait AllSpark Pictures’ın, Paramount Pictures ile ortak projesi Dungeons and Dragons filminden yeni haber geldi. Geçtiğimiz Şubat ayında Chris McKay’in filmin yönetmen adayları arasında bulunduğu duyurulan D&D filminin çekimlerine 2019 yazında başlanacağı belirtildi.

İlgili Makaleler

Production Weekly listesinde adı yer alan Dungeons & Dragons filminin çekimlerine yaz 2019’da başlanacak. Listede yer alan bilgilere göre; Chris McKay tarafından yönetilecek D&D filminin senaryosunu Michael Gillio yazıyor. Hasbro CEO’su Brian Goldner ve Stephen Davis‘in yapımcı olarak yer aldığı projede Star Trek ve Mission Impossible 3 gibi yapımlarda görev alan Shari Hanson‘ın adı da yapımcı olarak geçiyor.

Dungeons and Dragons Filmi için Nightwing’in Yönetmeninin Adı Geçiyor

2015 yılından beri çekim öncesi hazırlık sürecinde olan Dungeons & Dragons filminin hakları Warner Bros.‘un elindeydi. Aktör Ansel Elgort‘un başrolde oynayacağı konuşulan proje Sweat Pea Entertainment ve Hasbro arasındaki dava savaşı yüzünden çekilemedi. Ekim 2017’de Warner Bros. ile çalışmasını sona erdiren Hasbro, D&D filmini Allspark ve Paramount ile yapmaya karar verdi. Oyuncu Ansel Elgort’un adının hala yer aldığı yapımın gösterim tarihi ise 23 Temmuz 2012 olarak belirlenmiş.

İlginizi Çekebilir  Galaksinin Koruyucuları, Thor: Love and Thunder Filminde Olacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu