Sinema Haberleri

Dracula’nın Anlatılmayan Hikayesi Sinemaya Geliyor

dracula-untold

Başrolünde, Hobbit filmindeki Bard (Ozan) karakterinden tanıdığımız Luke Evans’ın oynadığı ve Bram Stoker’ın ünlü vampir eseri Dracula’dan esinlenen Dracula Untold (Anlatılmayan Dracula), Dracula’nın bilinmeyen yönlerini göstermeye hazırlanıyor.

1992 yılında sinemalarda oynayan, Francis Ford Coppola’nın yönettiği ve başrolünde Gary Oldman’ın oynadığı Bram Stoker’s Dracula filmi, en başarılı Dracula uyarlamalarından biriydi. Dracula Untold, bu başarıyı geçmeye çalışacak.

Filmde Dracula’nın (Vlad Tepes) nasıl Dracula olduğu ele alınacak. Bununla birlikte vampir mitolojisi de hikayeyle birlikte işlenecek.

Pek çok filmde Dracula’nın vampir olmasından sonrasında yaşadıkları anlatılırken bu film, pek anlatılmayan bir hikayeyi, Dracula’nın nasıl vampr olduğunu detaylıca sunacak.

Filmin yönetmen koltuğunda, daha çok yeni bir yönetmen olan Gary Shore oturuyor.

Filmin 17 Ekim’de vizyona girmesi bekleniyor.

İşte filmden ilk fragman:

İlginizi Çekebilir  Terminator: Genisys Setinden Haberler Var

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. fight with evil!!! burdaki evil biz oluyoruz galiba osmanlıyla savaşıyor tarihi olarak ikincisi dracula şeytanla anlaşma yapıyor kimsenin kanını filan içmiyor benim bildiğim kadarıyla cacık bişey gibi duruyor ama bakalım

  2. Acaba içoğlan meselesinden ve uğradığı tecavüzlerden bahsedilecek mi filmde meraktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu