Sinema Haberleri

Doctor Who’nun Arkasındaki Ekip, The Golden Compass Eserini Tekrar İzleyiciyle Buluşturacak

golden-compass

Philip Pullman‘ın fantastik serisi His Dark Materials, her zaman için okurun gözde serilerinden biri olmuştur. Fakat ne yazık ki serinin beyazperde uyarlaması The Golden Compass (Altın Pusula), birçok hayranı hayal kırıklığına uğratmıştı.

Doctor Who‘nun yapım ekibinin gözü bu başarısızlıktan korkmuşa benzemiyor, çünkü ekip The Golden Compass‘i bir kez daha izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor!

Deadline’ın haberine göre senarist Jack Thorne (Skins, This is England), Doctor Who’nun yıllar ardından tekrar izleyiciyle buluşmasını sağlayan yapımcılar Jane Tranter ve Julie Gardner ile güçlerini birleştirerek The Golden Compass’i BBC ekranlarına taşımaya hazırlanıyorlar. Ayrıca ortalıkta dolaşan bazı söylentilere göre BBC, His Dark Materials serisini dizileştirmeyi de planlıyor.

Golden-Compass-06

Usta yazar Pullman’ın konuya yorumu ise şu şekilde: “Jack Thorne’u yazar kadrosunda görmekten gerçekten çok memnunum. O korkunç derecede enerjik ve yetenekli bir yazar, onunla His Dark Materials için yaptığı planlar hakkında konuşmaktan oldukça zevk aldım. Muhteşem bir iş çıkaracağına eminim.”

İlginizi Çekebilir  Ash vs. Evil Dead Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu