Sinema Haberleri

Doctor Strange 2 Filminin Çekimleri Durduruldu

Tam ismiyle Doctor Strange in the Multiverse of Madness olan yeni Marvel Sinematik Evreni filminin çekimleri İngiltere’de devam ederken, yeni getirilen karantina önlemleri yüzünden çekimlerine ara verildiği ortaya çıktı.

Benedict Cumberbatch tarafından canlandırılan Dr. Strange karakteri, önümüzdeki MCU filmlerinde daha önemli bir role sahip olacak. Yeni Spider-Man 3 filminde de yer alacak olan Dr. Strange, 2022 yılında da kendi devam filmiyle devam edecek.

Yönetmenliği Sam Raimi’ye emanet edilen Multiverse of Madness çekimleri İngiltere‘de devam etmekteydi. Ekim-Kasım 2020 tarihlerinde başlayan çekimler, İngiltere’nin yeni karantina dönemine girmesinden dolayı şimdilik durduruldu.

Haberi bu ay yayınlanacak olan WandaVision dizisinin yıldızı Elizabeth Olsen‘den öğrendik. Kendisi Jimmy Kimmel Live programına katılıp MCU filmleri hakkındaki sorulara cevap verdi.

Olsen, “Burada hastaneler tam kapasite çalışıyor. Ortalık sakinleşene kadar işe geri dönmeyeceğiz.” sözlerine yer verdi. Bu durdurulma kararı filmin vizyon tarihini etkiler mi bilemiyoruz. Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminin 25 Mart 2022 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Wolverine ve Deadpool Aynı Filmde Yer Alır Mı?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu