AYBABTUSinema Haberleri

Disney, Karayip Korsanları Serisini Baştan Yapacak!

Elde ettiği gişe başarısı ile sinema tarihinde hatrı sayılır bir yere sahip olan Pirates of the Caribbean (Karayip Korsanları) serisi bir kez daha beyazperde yolcusu…

Deadline’ın aktardığı bilgilere göre; Deadpool ve Zombieland’in yazarları Rhett Reese ve Paul Wernick’i, Karayip Korsanları serisinin senaristi olarak görmek isteyen Disney yetkilileri ilk görüşmeyi gerçekleştirdi bile. Jerry Bruckheimer‘ın yapımcı olarak yer alacağı projede eski oyuncuların yer almasıyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

Eğer seri sil baştan çekilecekse akıllardaki en büyük soru Johnny Depp olacak. Ünlü aktör serinin beş filminde rol aldı hatta ilk filmle Oscar’a aday bile gösterildi.Ancak özel hayatındaki sorunları işinin önüne geçen Johnny Depp’in, yeni baştan çekilecek seride kalması mümkün olacak mı? Diyelim ki ünlü aktör projeye dahil edilmedi, Depp’siz Karayip Korsanları hayal etmek gerçekten de güç değil mi? 5 filmlik seride başa dönmenin başlı başına zor olduğu bir durumda Disney’in hamleleri neler olacak? The Pirates of the Caribbean’ın reboot projesiyle ilgili gelişmeleri yakından takip edeceğiz.

İlginizi Çekebilir  Neil Gaiman'ın "Babam Süt Peşinde" Kitabı Çıktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu