Sinema Haberleri

Disney Açıkladı, Indiana Jones Filminin Geleceği Kesinleşti

indiana-jones-banner

Star Wars: The Force Awakens filmi ile istediği başarıyı yakalayan Disney, şimdi de Lucasfilm’i alarak bünyesine kattığı Indiana Jones filmine odaklanıyor. Star Wars’un gişede kazandığı 1 milyar dolar, Indiana Jones’un önünü açtı.

Disney CEO’su Bob Iger yeni Indiana Jones filminin yolda olduğunu müjdeledi.

Bloomberg ile yapılan röportajda Bob Iger, “George Lucas’ın Star Wars’u ve hazırlamakta olduğumuz Indiana Jones filmi ile daha bir sürü harika hikayemiz var,” dedi.

Bundan bir süre önce yeni Indiana Jones’u canlandırmak için Chris Pratt ve Bradley Cooper isimleri gündemi oldukça meşgul etmişti ancak serinin bu devam filminde yeniden yönetmen koltuğunda oturacak olan Steven Spielberg, Screen International’a yaptığı açıklamada, “Kimsenin Indiana Jones olarak Harrison’ın yerini alabileceğini sanmıyorum. Benim niyetim de Spider-Man ve Batman serilerinde olduğu gibi karakteri farklı oyuncuların oynaması değil. Indiana Jones’u canlandıracak tek bir oyuncu var o da Harrison Ford” diye konuşmuştu.

harrison-ford-steven-spielberg-george-lucas

Yeni filmin konusu hakkında da ipuçları veren Spielberg, “Önceki filmlerde olanlardan daha fazla macera var. Elimde bir kamçı, bir fötr şapka, bir deri ceket ve işini yapmasını bilen at üstünde bir adam var,” demişti.

Filmin yolda olduğunu daha önce Lucasfilm doğrulamış ancak net bir bilgi vermemişti. Şimdi Disney’in açıklaması ile durum kesinleşti. Haydi Indy, hep beraber yeni maceralara…

İlginizi Çekebilir  Örümcek Adam, Avengers ile Aynı Karede Yer Alacak Mı?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu