Sinema Haberleri

“Dev Avcısı Jack” Vizyonda!

dev-avcisi-jack-banner

Yönetmenliğini, “X-Men” ve “Olağan Şüpheliler” gibi başarılı filmlerden tanıdığımız Bryan Singer’ın yaptığı ve başrollerinde de Nicholas Hoult ve ünlü oyuncu Ewan McGregor’un oynadığı fantastik film “Dev Avcısı Jack” (Jack the Giant Killer) vizyona girdi!

Dünyaca ünlü “Jack ve Fasulye Sırığı” masalından uyarlanan fantastik filmde devlerin yeryüzüne inmesi ve Jack’in de onlara karşı verdiği savaş anlatılıyor.

İlgili Makaleler

İşte filmin konusu;

dev-avcisi-jack-afisGenç bir çiftlik işçisi olan Jack farkında olmadan bu dünyayla, ürkütücü devlerin yaşadığı başka bir dünyanın arasındaki kapıları açar. Asırlar sonra dünyaya ayak basan devlerin tek bir amacı vardır: Vakti zamanında kaybettikleri bu toprakları yeniden kazanmak! Jack ise bu vahşeti durdurmak için elinden gelen her şeyi yapmak zorundadır. Artık insanlığın geleceğinin kurtuluşu, tüm korkularına rağmen cesur bir savaşçı olmak zorunda olan Jack’in omuzlarındadır.

Film ülkemizde de gösterime girdi. 

Filmin gösterime girdiği sinemalar ve seanslar hakkında ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.


Filmin Türkçe altyazılı fragmanı:

İlginizi Çekebilir  25 Yıl Sonra Gelen Devam Filmi - Gremlinler 3 Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu