Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Dedektif Pikachu’yu Ryan Reynolds Canlandıracak

Dedektif Pikachu’yu Ryan Reynolds Canlandıracak

Geçtiğimiz sene duyurulan Pokemon temalı film Dedektif Pikachu‘da Pikachu’ya hayat verecek olan kişi Ryan Reynolds olacak. Deadpool karakteriyle geek kitlesinin gönlünde taht kuran ünlü aktör, şimdi Pikachu ile de beyaz perdede olacak.

Filmde Ryan Reynolds’ı fiziksel olarak izleyemeyeceğiz maalesef. Ryan Reynolds, tamamen motion-capture teknolojisi ile Pikachu’ya hayat verecek. Yani Ryan Reynolds’ın hareketleri bilgisayar ortamında Dedektif Pikachu’nun hareketleri olarak karşımıza çıkacak. Yine de film yeşil perde önünde değil yine dış mekanlarda ve doğada çekilecek. Kısacası animasyon olacak tek şey Pikachu olacak.

Dedektif Pikachu Nedir?

Dedektif Pikachu, ilk kez 2016 yılının başında karşımıza çıktı. Taşınabilir cihazlar için yayınlanmış Dedektif Pikachu oyununda, kafasında kahverengi şapkası ile olayları araştıran ve animeden farklı olarak insanlarla iletişim kurabilen bir Pikachu görüyoruz. Henüz Japonya dışında yayınlanmamış olan oyunda Pikachu, babası kaybolmuş olan Tim isimli bir çocukla birlikte olayları çözerek Tim’in babasını bulmaya çalışıyor. Bununla kalmıyor, kahve de içen Pikachu kadınlarla flört de ediyor.

İlginizi Çekebilir  Sony, Jumanji'nin Devam Filmi İçin Görüşmelere Başladı