Sinema Haberleri

Deathstroke Karakterini Sinemada Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu

deathstroke-banner

True Blood’un yıldızı yeni Batman filminde!

Hem Ben Affleck’in solo Batman filminde hem de Justice League filminde Deathstroke‘u canlandıracak oyuncu belli oldu!

True Blood’un yıldızı Joe Manganiello beklenen filmin kadrosuna katıldı. Geçtiğimiz günlerde Affleck, Twitter hesabından yayınladığı bir videoda Deathstroke’un yeni Batman filminde yer alacağını duyurmuştu.

Marv Wolfman ve George Pérez tarafından yaratılan Deathstroke, Mortal Combat ve DC Universe evreninden oldukça acımasız bir karakter.

Joe Manganiello’yu yönetmenliğini Steven Soderbergh’in yaptığı ve erkek striptizcileri anlatan Striptiz Kulübü’de, Başımın Belası ve Sabotaj filmlerinde izlemiştik.

deathstroke-joe-manganiello

DC yöneticilerinden Geoff Johns, Manganiello’nun kadroya katıldığını onayladı ancak Deathstroke’un Justice League’de yer alıp almayacağı hakkında yorum yapmadı. John ayrıca filmin kesin vizyon tarihi hakkında bilgi vermekten kaçınırken filmin en erken 2018 yılında vizyona gireceğini belirtti.

Geoff Johns ve Ben Affleck’in senaryosunu birlikte yazdıkları yeni Batman filminin yönetmenliğini Ben Affleck üstleniyor.

Kaynak: Beyazperde

İlginizi Çekebilir  Karakalem Batman Çizgi Romanı - "Batman: Ölümcül Tasarım"

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Manu Bennet sonrası kimseyi bu role yakıştıramayacağız sanırım. :) SW’nin yaptığı tek iyi şey sanırım Manu Bennet’i Deathstroke yapmak oldu. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu