Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Deadpool’un Vanessa’sı Catwoman Rolüne Talip

Deadpool’un Vanessa’sı Catwoman Rolüne Talip

Deadpool serisinin karizmatik güzeli, Firefly dizisinin Inara’sı Morena Baccarin, DC Genişletilmiş Evreni’nde Catwoman‘ı oynamak istiyor.

Halen DC Sinematik Evreni‘ni oluşturma sürecinde olan Warner Bros., Catwoman, Poison Ivy ve Harley Quinn‘i biraraya getirecek, Gotham City Sirens temelli bir filmle geliyor.

Suicide Squad filminden David Ayer’ın geliştirdiği filmde Margot Robbie yine Harley Quinn rolünde izleyici ile buluşacak. Lakin Catwoman ve Poison Ivy rolünde kimleri göreceğimiz henüz belirsizdi ki “Kedi Kadın” için mrrrkemmel bir aday çıktı karşımıza. Instagram’daki canlı yayında hayranlarının sorularını yanıtlayan oyuncu Morena Baccarin, Catwoman’ı canlandırmayı çok istediğini açıkladı.

Deadpool serisinde; sakin ve sağduyulu olduğu kadar haylaz ve seksi Vanessa rolüyle hayran kitlesini artıran başarılı oyuncu görünüm, tavır ve karakter bakımından da Catwoman için ideal bir aday. DC’nin Gotham dizisinde Leslie Thompkins karakterini canlandırmasının Catwoman rolü için engel teşkil edeceğini de düşünmüyorum açıkçası.

Öte yandan, bir sonraki DC filmi olması planlanan Birds of Prey‘in çalışmaları devam ediyor. Margot Robbie’nin Harley Quinn rolünü bırakmayacağı filmde yer alması beklenen karakterler arasında adı geçmeyen Catwoman’ı ilk önce hangi filmde görürüz ve o Catwoman Morena Baccarin olur mu bekleyip göreceğiz. Mrrrr!

İlginizi Çekebilir  Yeni Wolverine Filminin Adı "Logan" Olacak