Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Deadpool’dan Wonder Woman’a Kutlama Mesajı

Deadpool’dan Wonder Woman’a Kutlama Mesajı

Marvel evreninden DC Comics evrenine -tam anlamıyla olmasa da- bir kutlama geldi. Deadpool’u canlandıran Ryan Reynolds, Wonder Woman’ın gişe başarısını kutladı.

Wonder Woman’ın gişede Deadpool’u geçmesinin ardından Ryan Reynolds, kendi Instagram hesabından güzel bir resim paylaşarak Wonder Woman’ın başarısını ve aktrist Gal Gadot’u tebrik etti.

 

The Merc May Be Filthier, but Her B.O. is Stronger. Congrats #WonderWoman #BoxOfficeBoss

Ryan Reynolds (@vancityreynolds)’in paylaştığı bir gönderi ()

Deadpool’u Wonder Woman logolu kolye ve elleriyle kalp yapmış olduğu bir fotoğrafla gördüğümüz paylaşımda, “Paralı Asker belki daha müthişti ama Wonder Woman’ın gişesi (Box Office) daha güçlü. Tebrikler.” yazısını yazdı.

Jestler bununla kalmadı. Wonder Woman filminin yönetmeni olan ve ilk kez ana akım bir süper kahraman filmi yöneten kadın yönetmen olan Patty Jenkins de Ryan Reynolds’a cevap verdi.

Kuzey Amerika’da 368 milyon dolar gişe hasılatı elde eden Wonder Woman, Deadpool’u 5 milyon dolarla geçti ancak dünya çapında 783 milyon dolar gişe elde eden Deadpool, şimdilik 746 milyon dolar gişe hasılatı sağlayan Wonder Woman’ın önünde olsa da Wonder Woman’ın bu başarının da önüne geçebilmesi an meselesi gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir  Deadpool Filmi İçin Tarih Verildi

Bu güzel jestlerin devam etmesini diliyoruz. Tıpkı daha önceden de olduğu gibi...