Sinema Haberleri

Deadpool, X-Men Evrenini Karıştıracak!

deadpool-banner

Deadpool filminin çekileceği kesinleşti, tüm çizgi roman severler mutlu oldu. Bu kadar eğlenceli ve bir o kadar acımasız Deadpool’u beyazperdede izlemek gerçekten çok keyifli olacak.

Kendisine has bir filme sahip olacak olan Deadpool, tek başına bir evrende olmayacak. En merak edilen konulardan birisi olan, “Yahu bu adam hangi evrende ve kimlerle takılacak?” sorusu da açıklığa kavuştu.

Bu durum, X-Men: Days of Future Past filminin yazarı ve yapımcısı olan Simon Kinberg sayesinde cevap buldu. Simon Kinberg, Deadpool’un X-Men evreninin bir parçası olacağını açıkladı.

Kinberg, “X-Men evreni hakkında pek çok plan ve düşüncemiz var; Deadpool da bu evrene çok güzel oturuyor. Umarım Deadpool da hazırladığımız zaman çizelgesi ve süreç içerisin güzelce oturur. Böylece çizgi romanlarda olduğu gibi filmlerde de karakterleri birbirleriyle etkileşime rahatça sokabiliriz. Aynı düşünce Fox’un elindeki X-Men filmleri için de geçerli tabii ki,” açıklamasını yaptı.

deadpool-wolverine

Bu açıklamalar üzerine ileriki bir zamanda Deadpool vs. X-Men gibi bir film de görebiliriz fakat önce 2016 yılının başlarında vizyona girmesi planlanan Deadpool filmini bekleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir  Assassin's Creed Filminin Çekimleri İçin Tarih Belirlendi

Deadpool hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu