Sinema Haberleri

Deadpool, Spider-Man’in Yardımıyla Marvel Sinematik Evreni’ne Katılabilir

Disney ve Fox’un arasındaki büyük anlaşmadan sonra Deadpool gibi uçarı kaçarı bir karakterin, Marvel Sinematik Evreni (MCU) filmlerine nasıl katılacağı merak ediliyordu. Şimdi bir cevabımız olabilir.

Sivri dili ve bol kanlı aksiyon sahneleri sebebiyle, Deadpool’un MCU filmlerine nasıl dahil edileceği hayranları tarafından merakla bekleniyor. Disney, MCU filmlerini PG-13 seviyesinde, yani aile filmi kıvamında çektiği için Deadpool’un bu serideki yeri şüpheliydi.

Öte yandan Bob Iger ve Kevin Feige gibi ağır toplardan gelen açıklamalarda, Deadpool’un kendisine has havasının bozulmayacağı garanti edilmişti. Fakat yine de Deadpool, renkli dünyasını MCU’ya nasıl adapte edecek?

Ortaya çıkan bir söylentiye göre Deadpool, Spider-Man 3 filmiyle MCU kısmına dahil edilecek. MCU Cosmic tarafından ortaya çıkarılan haberin doğruluk payının çok yüksek olduğu söylenmekte.

Sürecin ilk olarak bir Deadpool 3 filmi çıkarılarak başlayacağı, sonrasındaysa Disney+ üzerinde mini bir diziyle yer alacağı söyleniyor. Finaldeyse Spider-Man 3 filminde, ufak bir rolle birlikte MCU’ya Deadpool’un dahil edileceği belirtiliyor.

Spidey ve Deadpool arasındaki arkadaşlık çizgi romanlarda da önemli bir yere sahip. İkisinin de komik yanlarının birleşmesiyle değişik bir film izleyebiliriz. Tabii şimdilik bunlar söylentiden ibaret. Ne olacağını önümüzdeki MCU filmleriyle birlikte göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Star Wars Filmlerini İyi Biliyor Musun?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu