Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Deadpool Filminin Yönetmeni Yeni Terminator Filmini Yönetecek

Deadpool Filminin Yönetmeni Yeni Terminator Filmini Yönetecek

Gün geçmiyor ki yeni bir Terminator filmi haberi daha almayalım. Hatırlanacağı gibi 2015 yılında seyirci ile buluşan ve yeni bir üçleme olarak tasarlanan Terminator filminin ilk halkası Terminatör: Genisys hedeflediği başarıyı elde edememiş ve devam filmi ile ilgili pek çok spekülasyonun ardından tozlu raflara kaldırılmıştı. Şimdi ise Terminator evreninden sıcak gelişmeler söz konusu.

Serinin yıldızı emektar aktör Arnold Schwarzenegger, The Playlist’e verdiği demeçte “Önümüzdeki Mart ayı Terminator 6 için kamera önüne geçiyorum. James Cameron ve David Ellison da proje dahiller. Ardından Conan’ın devam filmine geçeceğiz,” şeklinde konuştu.

Elbette her ne kadar öyle olmasını umsak da James Cameron kamera arkasında olmayacak. Schwarzenegger’i yeniden Terminator olarak göreceğimiz filmin yönetmenliği Deadpool filmi ile adını duyuran Tim Miller üstlenecek. Dün de Tim Miller’ın Neuromancer filmini yöneteceği açıklanmıştı. Bu aralar Tim Miller iyice bilimkurgu kültlerine el attı.

Filmin hangi süreçte geçeceği ya da önceki filmlerle nasıl bir bağlantısı olacağına dair net bir bilgi yok. Bunu da önümüzdeki günlerde öğrenebileceğiz.

İlginizi Çekebilir  BAFTA 2019 Adayları Açıklandı