Sinema Haberleri

Deadpool 2’nin Cable Rolünü Brad Pitt Mi Kaptı?

Geçtiğimiz haftalarda ufak bir fragman ile yeni filmini müjdeleyen Deadpool için halen geri kalan kadro açıklanmadı. Cable rolü birçok isimle anılırken bu isimlere Brad Pitt de eklendi.

Deadpool 2’de bulunacak karakterlerden birinin de Cable olacağı çok uzun zaman önce onaylanmıştı. Geriye ise bu karakteri hangi aktörün oynayacağının açıklanması kalmıştı. Birçok isimle anılan karakteri kimin oynayacağı hakkında, istemeden de olsa bir bilgi mi sızdırıldı?

İlgili Makaleler

Deadpool 2 için harıl harıl çalışan Rhett Reese ve Paul Wernick ikilisi seçtikleri Cable aktörünü çok yakın bir zamanda duyuracaklarını açıkladılar. Cable için Ron Pearlman, Pierce Brosnan ve David Harbour gibi isimler su yüzüne çıkmıştı. Anlaşılan yapımcı firma bizi ters tarafa yatıracak.

The Tracking Board için çalışan Jeff Sneider’ın paylaştığı tweet Deadpool hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Hollywood dünyasının içerisinden sızdırdığı bilgilerle tanınan Sneider “Brad Pitt’in, Cable’ı oynayıp oynamayacağını görmek ilginç olacak…” başlığıyla attığı paylaşım, ne kadar gerçek orası tartışılır. Ancak bizleri heyecanlandırmaya yetti.

Ciddi rollerde olduğu kadar komedi unsurlarının altından başarıyla kalkan Brad Pitt’in, Cable’a yakışacağını düşünüyorum. Tabii eğer işaretler doğruysa…

İlginizi Çekebilir  Star Wars VII'nin Çekimleri Başlıyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu