Sinema Haberleri

Deadpool 2 İçin Cable ve Wolverine Söylentileri Artıyor

Deadpool 2 filmi için çalışmalar devam ederken Deadpool‘u canlandıran Ryan Reynolds‘ın Wolverine ve Cable karakterlerini yeni filme katmak istediğini biliyoruz. Hatta Wolverine için Hugh Jackman‘ı ikna etmeye çalıştığını da duyurmuştuk. Peki ya bu son paylaşılan fotoğraflar ne?

Geçtiğimiz gün; Wolverine karakterini canlandıran Hugh Jackman, uzun süre James Bond karakterine de hayat veren Pierce Brosnan ve Deadpool‘u canlandıran Ryan Reynolds bir araya geldiler. Neden mi? İşte bu nedeni bilmiyoruz ama Ryan Reynolds’ın hem Facebook hem de Instagram’dan yayınladığı fotoğraflar söylentileri de arttırdı.

Wolverine Filmde Olacak Mı?

Hugh Jackman’ın, 3 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek Logan filmi ile Wolverine karakterini canlandırmaya son vereceğini biliyoruz. Bir yandan da Ryan Reynolds, Hugh Jackman’ı Deadpool filminde Wolverine’i oynaması için ikna etmeye çalışıyor. Bu fotoğraf, Reynolds’ın Jackman’ı ikna ettiği anlamına gelebilir mi?

Pierce Brosnan Ne Alaka?

Wolverine ve Deadpool gibi süper kahramanları canlandıran ve son zamanlarda bir araya gelmesi muhtemel olan iki aktörün Pierce Brosnan’ı araya almasının akla getirdiği tek bir şey var: Pierce Brosnan, Deadpool 2 filminde Cable’ı canlandırabilir mi? Deadpool filminin sonunda, bir sonraki filmde Cable’ı göreceğimiz söylenmişti. Peki Cable’ı Pierce Brosnan mı canlandıracak? Stephen Lang‘in benzerliği ve Cable’ı oynamak istemesi, Ron Perlman‘ın Cable olabileceği lafları… üstüne bir de Pierce Brosnan!

Üçlü, çekildikleri son fotoğrafta ise 3 maymunu canlandırıyor. Acaba bu fotoğraf ile, “Biz bir şeyler yapıyoruz ama tamamen aramızda, bizden laf alamazsınız,” mı demek istiyorlar?

Kısacası yayınlanan fotoğraflar söylentileri arttırdı. Belki de Deadpool 2 filminde bu üçlüyü bir arada göreceğiz ama fotoğraftan da anlaşıldığı üzere resmi bir açıklama yapılana kadar bir bilgi alamayacağız.

İlginizi Çekebilir  Marvel Stüdyoları, 10. Yılını Altın Posterlerle Kutluyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu