Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Deadpool 2 Filminin Kötü Adamı Belli Oldu

Deadpool 2 Filminin Kötü Adamı Belli Oldu

Deadpool filminin devamı için çalışmalar devam ederken filmin kadrosu da genişlemeye devam ediyor. Filmin kadrosuna son olarak Cable karakterini canlandıracak kişi olarak Josh Brolin ve Domino’yu canlandıracak Zazie Beetz‘i katan devam halkası Deadpool 2 kötü adamını da buldu.

Filmin kadrosuna Jack Kesy de katıldı. Oyuncunun, filmin kötü adamı olacağı tahmin edilen Black Tom Cassidy rolü için kadroya dahil olduğu düşünülüyor. Karakter karşımıza ilk kez Chris Claremont’un 1976 yılı imzalı çizgi romanı Uncanny X-Men #101’de çıkmıştı.

Böylece filmde yer alacağı kesinleşen üç mutantımız oldu; şans faktörünü kontrol edebilen Domino, zamanda yolculuk edebilen, X-Men’in sevilen üyesi Cyclops’un oğlu Cable ve Deadpool’un enerjiyi maddeler üzerinden yansıtabilen İrlandalı düşmanı Black Tom! Bakalım bu karakterler nasıl bir senaryoda bir araya gelecek…

İlk filmin anti kahramanı Deadpool’u canlandıran Ryan Reynolds bir kez daha rolüne geri dönecek. Filmin yönetmen koltuğuna David Leitch otururken Deadpool’un büyük aşkı Vanessa’yı canlandıran Morena Baccarin da devam halkasında boy gösterecek. İlk filmden tanıdığımız Brianna Hildebrand, Leslie Uggams ve Karan Soni de kadroya geri dönen isimler arasında yer alıyor. Filmin senaryosunu ilk filmin senaristleri Rhett Reese ve Paul Wernick üstleniyor.

İlginizi Çekebilir  Alacakaranlık Dergisinin Haziran Sayısı Raflarda

Deadpool 2 ülkemizde 1 Haziran 2018‘de vizyona girecek.