Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Deadpool 2 Filmini Quentin Tarantino’nun Yönetmesi İçin Kampanya Başlatıldı

Deadpool 2 Filmini Quentin Tarantino’nun Yönetmesi İçin Kampanya Başlatıldı

deadpool-tarantino-banner

Geçtiğimiz Şubat ayında vizyona giren ve sempatik tavırlarıyla izleyicinin gönlünü fetheden Deadpool‘un ikinci filmi için hazırlıklara başlandı.

İlk filmin yönetmeliğini yapan Tim Miller‘ın filmden ayrılmasının ardından şu anda yönetmen koltuğu boş. Hayranlar ise bu koltuğu Quentin Tarantino’nun doldurmasını istiyorlar.

Sinemaseverler ise yeni filmin yönetmenliğini Quentin Tarantino’nun üstlenmesi için kampanya başlattı. Deadpool filmini Quentin Tarantino’nun yönetmesini isteyen hayranlar, Change.org üzerinden ilginç bir kampanya başlattı.

Carl Champion Jr. isimli kullanıcı tarafından başlatılan kampanyada filmi Quentin Tarantino’nun yönetmesi için 15.000 destekçiye ulaşmak hedefleniyordu.

deadpool-tarantino

Kampanyaya katılım şu an için 11 bin kişiyi geçmiş durumda.

Yıllar önce Marvel serisi Luke Cage‘in filmini çekmek istediğini açıklayan Tarantino’nun ikinci Deadpool filmi için ne kadar heyecan verici bir aday olduğunu uzun uzun açıklamaya gerek yok pek tabii.

Siz de kampanyaya buradan destek verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Warcraft Filminin Devamı Gelmeyebilir!