Sinema Haberleri

DC’nin Black Adam Filminde “Justice Society of America” da Olacak

Black Adam projesinin ilk duyurusunu geçtiğimiz haftalarda yapan Dwayne Johnson, projeyle ilgili detayları aktarmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Instagram‘dan yaptığı paylaşımda “Black Adam“ın kendisi için ne anlama geldiğini takipçilerine anlatan Dwayne Johnson, ComicBook‘a konuştu. Black Adam filminde “Justice Society of America‘nın olacağını belirten Johnson, Jumanji serisindeki rol arkadaşı Kevin Hart‘la ilgili bir de şaka yaptı: “Black Adam‘da JSA oluşumunu da tanıtacağız. Justice Society of America‘da bir rol olabilir. Onların evcil bir hayvanları var.”

Dwayne Johnson‘ın röportajda bahsettiği JSA (Justice Society of America) ilk kez 1940‘larda ortaya çıkan DC süper kahraman topluluğu. Justice Society of America ilk başlarda Superman‘in “Golden Age” versiyonu, Wonder Woman, Batman, The Flash ve Green Lantern gibi karakterleri barındırıyordu. “Crisis on Infinite Earths“teki olaylardan sonra DC bu popüler karakterleri Justice League‘e taşıdı. Bu hamleden sonra Justice Society; Hourman, Sandman ve Hawkman gibi ikincil süper kahramanlardan oluşmaya başladı.

İlginizi Çekebilir  Alexander Skarsgard, Black Adam Kadrosuna Katılabilir

Hawkman, Atom Smasher ve Stargirl‘ün yer alacağı iddia edilen Black Adam‘ı Jaume Collet-Serra yönetecek ve yapım 22 Aralık 2021‘de gösterime girecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu