Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » DC Comics’in Kötü Kadınları Gotham City Sirens Filminde Buluşuyor

DC Comics’in Kötü Kadınları Gotham City Sirens Filminde Buluşuyor

DC Comics’in kadın karakterleri Gotham City Sirens filminde buluşuyor, yönetmen koltuğunda ise David Ayer olacak.

Ghostbusters’ın yeniden yapımıyla başlayan ve Hollywood’da bir furyaya dönüşen, yalnızca kadın kahramanların yer aldığı yeniden çekim filmlere DC Comics’in verdiği karşılık Gotham City Sirens olacak.

Geçen yılın merakla beklenen çizgi roman uyarlamalarından olan fakat beklentilerin üstüne çıkamayan Suicide Squad‘ın ana karakterlerinden biri olan Harley Quinn’i bir kez daha Margot Robbie’nin canlandıracağı Gotham City Sirens, DC Comics evreninin kötü kadın karakterlerini bir araya getirecek.

Söz konusu filmin yönetmenliğini, Suicide Squad‘ın da yönetmeni olan David Ayer üstlenecek. DC Comics evreninin Catwoman, Poison Ivy ve Circe gibi kötü kadın karakterlerini göreceğimiz filme dair detayların önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor.

Şu sıralar oyuncu kadrosunda Will Smith, Joel Edgerton ve Brad William Hanke’yi bulunduran ve senaryosu da Max Landis imzası taşıyan yeni filmi Bright‘ın çekimlerinde olan David Ayer, önümüzdeki yıllarda daha fazla DC Comics yapımında yönetmenlik koltuğunda oturması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  The Big Lebowski Spin-Off Filmi The Jesus Rolls 2020'de Geliyor

Suicide Squad’ın hemen ardından yeni bir DC yapımında görev almaya hazırlanan yönetmenin, Deadshot’ın solo filmini çekmesi için de ismi anılıyordu.