Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » David Harbour’ın Canlandırdığı Yeni Hellboy Görücüye Çıktı!

David Harbour’ın Canlandırdığı Yeni Hellboy Görücüye Çıktı!

Stranger Things dizisi ile tanıdığımız David Harbour, yeni Hellboy film projesindeki makyajıyla gerçekten de harika olmuş. Mike Mignola’nın yazıp çizdiği Hellboy, bana kalırsa hiç bu kadar iyi olmamıştı.

Şimdi Ron Perlman’ın hakkını yemeyeyim. Guillermo Del Toro yönetmenliğindeki iki Hellboy filminde tadından yenmez bir performans çıkartmıştı. Perlman’ın oyunculuğunu da pek severim hani. Hellboy’un da hakkından gelmişti. Ancak David Harbour’a yapılan makyaj gerçekten de muazzam olmuş.

Bu seferki Hellboy biraz daha yapılı duruyor. Uzun saçları ve büyük boynuzlarıyla beraber çizgi romandaki halinden daha karanlık olmuş. Sanırım en iyi sağ kolundan, yani Fist of Doom’dan anlıyoruz. Daha önce daha çok taşa benzeyen eli şimdi biraz daha metalik gibi duruyor. Mignola’nın çizgi roman serilerinde yarattığı karaktere göre biraz daha grotesk kaçıyor ama bu hali gerçekten de çok iyi olmuş.

Şu tek karelik fotoğraftan bile eski Hellboy ile karşılaştırmaya girdiysem, Neil Marshall’ın yönetmen koltuğuna oturduğu yeni film için beklentilerim bir hayli yükselmiş demektir. Henüz bu tarz konuları konuşmak için erken. Film 2018 yılının sonlarına doğru vizyona girecek. Yine de David Harbour’un duruşu beni benden aldı.

İlginizi Çekebilir  Raya ve Son Ejderha Filminden İlk Görsel Yayınlandı