Sinema Haberleri

David Harbour’a Hellboy 3 Baskısı

Dark Horse Comics‘in efsane karakterlerinden Hellboy’u canlandıracak aktör David Harbour, üçüncü filmde yer almaması konusunda arkadaşlarının yakın markajına uğruyor.

Başarılı aktör, Guillermo del Toro‘dan boşalan yönetmen koltuğuna Neil Marshall’ın oturacağı Hellboy 3 filminde rol alma konusunda herhangi bir çekincesi olmadığını belirtirken, bazı arkadaşlarının kendisini vazgeçirmeye çalıştığını açıkladı. Yakın zamanda Heat Vision’a röportaj veren aktör David Harbour, “Çok yakından tanıdığım ve fikirlerine saygı duyduğum birkaç arkadaşım ‘Dostum, Hellboy’dan uzaklaş’ tavsiyesinde bulunuyor” dedi.

Ünlü yönetmen Guillermo del Toro‘nun filmlerinin hayranları, Neil Marshall’ın elinden çıkacak 3. film hakkında ihtiyatlı davranırken, Harbour’ın bu konudaki düşünceleri net: “Michael Keaton‘ın Batman’ini sevebilirim. Christian Bale‘in Batman’ini de sevebilirim. Jack Nicholson’ın Joker’ini sevebilirim, Heath Ledger’ın Joker‘ini de… Sevmek zorunda olmadığım Jokerler de var. Bu çok doğal.” Yönetmen Guillermo del Toro için ‘harika bir yönetmen’ tanımlaması yapan aktör, yeni Hellboy’un Dark Horse Comics’teki karaktere daha yakın olacağını da sözlerine ekledi.

İlginizi Çekebilir  Thor: Ragnarok Filminin Karakterleri ve Filmden İlginç Bilgiler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu