Sinema Haberleri

Dave Bautista, Yeni Batman Filminde Bane’i Canlandırmak İstemiş

Eski güreşçi şimdilerin aranan Hollywood yıldızı Dave Bautista, Robert Pattinson’ın başrolünde olduğu yeni Batman filminde, Bane rolünü oynamak istemiş.

Uzun bir süredir geliştirilme sürecinde olan ve prodüksiyon cehenneminden zor da olsa çıkmayı başaran Matt Reeves’in yönetmenliğini yapacağı yeni Batman filmine yönelik beklentiler de gün geçtikçe artıyor.

Dave Bautista

Robert Pattinson, Andy Serkis, Zoe Kravitz, Paul Dano, Colin Farrell gibi ünlüleri bir araya toplamaya başaran filmin, Batman’in özüne sadık kalacağı fakat farklı bir açıdan ele alacağı söyleniyor. Filmin henüz bitmemiş haline olan övgüler de durmak bilmiyor.

Guardians of the Galaxy serisinde Drax the Destroyer ile gönüllerimize hançerler saplayarak o tahtın tek sahibi olduğu konusunda direten Dave Bautista, Bane rolü için çalıştığını ama olmadığını bir Tweet üzerinden paylaştı.

Bir kullanıcı, “Dave Bautista’nın, bir ihtimal, belki de, bir olasılık, Robert Pattinsonlu yeni Batman filminde Bane’i canlandıracağına dair bir söylenti okudum. Lütfen DC filmleri, bunu yapın!” sözleriyle bir Tweet paylaştı. Dave Bautistanın cevabı kısa ve net oldu: “Ne yazık ki olmayacak. Tüm şansımı denedim.

Demek ki kapalı kapılar arkasında Dave Bautista’nın, Bane rolü için bazı görüşmeler yapıldığı doğru. Yeni Batman filminde, Riddler, Penguen gibi iki büyük kötü varken, bir üçüncü kötüye ihtiyaç var mı onu bilemiyorum. Belki seri tutarsa, sıradaki filmlerde Bautista’yı görebiliriz. Drax rolü için çok inatçı olduğu ve menajerini bu konuda tehdit ettiği bilinen bir gerçek.

İlginizi Çekebilir  Batman'in Sinemadaki Evrimi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu