Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Cyborg, Flash’ın Solo Filmine Konuk Olacak!

Cyborg, Flash’ın Solo Filmine Konuk Olacak!

justice-league-banner

Süper kahraman filmlerine yeni bir soluk getirmeye çalışan Warner Bros., Justice League filminin ardından, serinin en sevilen karakterlerini de beyaz perdeye yansıtmak için çalışmalarına başladı.

Önümüzdeki yıl kasım ayında çıkacak olan Justice League filmiyle birlikte Ezra Miller’ın canlandırdığı Flash ve Ray Fisher’ın oynadığı Cyborg bizlere tanıtılacak. Daha önce kendilerini Batman V Superman filminde çok az bir süre görebilmiştik. Herkesin bildiği üzere Justice League filminde iki karakteri yan yana görebileceğiz.

cyborg-ve-flash-gorsel

Variety’nin haberine göre Justice League filminden sonra Cyborg karakterini, Rick Famuyiwa tarafından yönetilecek Flash’ın solo filminde tekrar göreceğiz.

DC’deki yeni kahramanlar düzgün bir şekilde tanıtıldıktan sonra kahramanlardan birini diğerinin filminde görmek tahmin edilebilir bir hareket. Ortak evren hissini iyi bir şekilde izleyiciye verdikten sonra böyle haberler çok heyecan verici olabilir.

Bunun başarılı olup olmadığını önce Justice League filmiyle ve daha sonrasında 16 Mart 2018’de Flash’ın solo filmiyle görebileceğiz.

İlginizi Çekebilir  Deli Gücük - Dumankara İmza Günü