Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » The Crow, Yeni Başrol Oyuncusunu Buldu

The Crow, Yeni Başrol Oyuncusunu Buldu

crow

Çekimlerine bir türlü başlanamayan, başrol oyuncusu değişen yeni The Crow filmi sonunda çekimlere hazır gibi. Yeni Crow filmi ile hikaye en baştan ele alınacak.

Yaklaşık 1 ay önce, Luke Evans tarafından canlandırılacağı söylenen Eric Draven karakteri için kötü haber gelmiş, Luke Evans’ın projeden ayrıldığı söylenmişti.

Anlaşılan o ki, yapımcılar Luke Evans’ın ayrılmasından sonra yeni Eric Draven’ı buldular. Daha önce American Hustle ve Outlander gibi yapımlarda da yer alan Jack Huston, karganın yolunu izlemeye hazırlanıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise müzik video kliplerin aranılan ismi Corin Hardy var.

jack-huston

Fotoğrafa bakınca Jack Huston’ın, Eric Draven karakteri için çok da yanlış bir seçim olmadığını görüyoruz. Dikkatli bakınca Brandon Lee’yi de çağrıştırıyor sanki.

The Crow 1989 yılında dört sayılık mini çizgi roman serisi olarak piyasaya sürülmüş ve 1994 yılında başrolünde Brandon Lee’nin yer aldığı aynı isimli filme uyarlanmıştı. Lee ise çekimler esnasında bir kaza sonucu hayatın kaybetmişti.

Filmin vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir  Fox, Wolverine 3 Filminin 18 Yaş ve Üzeri Olacağını Açıkladı