Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Civil War’un Tarafları Belli Oldu!

Civil War’un Tarafları Belli Oldu!

captain-america-iron-man-civil-war-banner

MCU’nun merakla beklenen filmi Captain America: Civil War‘a dair yeni bilgiler peşi sıra ortaya çıkıyor. Son çıkan haberde Civil War’ın tarafları belli oldu.

Captain America: Civil War için hazırlanan tanıtım afişleri ortaya çıktı. Filmin hikayesine ilişkin ilk bilgilerde kafalarda oluşmuş oldu. Şimdi baştan sizleri uyaralım! Eğer yeni Captain America filmi hakkında Spoiler yemek istemiyorsanız, paylaşacağımız bilgi ve görseller sizi rahatsız edebilir. Sonra “Vay efendim Frpnet neden bize Spoiler verdi” demeyin!

Yeni görseller MrSundayMovies isimli YouTube kanalı tarafından paylaşıldı. Captain America ve Iron Man’in kıran kırana mücadelesini zaten başlığımıza taşıdık. Iron Man’in kostümündeki ufak değişiklikleri görüyor olmalısınız. Bize biraz Bleeding Edge çizgi romanlarındaki halini anımsattı. Orijinal Civil War hikayesindeki tonlar daha kırmızı bazlıydı. Eh, elbette Süper Kahraman Kayıt Yasası sonucunda birbirlerine girişecek diğer karakterleri de ilk defa görüyoruz.

civil-war-gorsel-001

Ringin kırmızı tarafında Iron Man ve yancılarını görüyoruz. Bu kısmı yasayı savunan süper kahramanlar oluşturuyor. Iron Man önderliğindeki grupta, War Machine, Black Panther, Vision ve şaşırtıcı bir biçimde Black Widow’u görüyoruz. Age of Ultron’un sonunda Black Widow’un Captain America, Vision ve War Machine ile New Avengers ekibini kurduğunu dikkate alırsak, karşı tarafta, yani Captain America saflarında kan kaybı olacak.

İlginizi Çekebilir  Gökler Başımıza Yıkılacak: Misfits ve Inhumans

civil-war-gorsel-002

Ringin mavi köşesinde ise Captain America ve arkadaşları oturuyor. Bu görseldeki detayları iyi okumak gerekiyor. Bucky Barnes’ı yeniden Winter Soldier olarak görmek beni bir hayli şaşırttı. Özellikle son Captain America filminde yaşananlardan sonra. SHIELD Agent’tan hatırlayacağınız ve Peggy’nin yerine gelen Sharon Carter da bu ekipte bulunuyor. Elbette Falcon ve Falcon’un robot kuşu Redwing ekibe güç katıyor. En güzel kısım ise Hawkeye ve omzunda duran Ant-Man.

Son olarak en aşağıda görebileceğiniz bir dişe diş afiş bulunmakta. Civil War’ı okuduktan sonra “Gerçekten değdi mi?” diye soran birisi olarak, savaşa daha fazla kahramanın katıldığını biliyorum. Ama gelin görün ki, bir çoğunu göremeyeceğiz. Disney, Spider-Man’in kullanım hakkını bile zar zor elde etmişken elimizdekilerle yetinmeyi bilmeliyiz.

civil-war-gorsel-003

Bir de şunu soralım: Sizin tarafınız hangisi?