Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Chucky Tarihe Gömüldü, İşte Karşınızda Yeni Şeytani Bebek Buddi

Chucky Tarihe Gömüldü, İşte Karşınızda Yeni Şeytani Bebek Buddi

Korku sineması klasiklerinden Child’s Play‘in (Çocuk Oyunu) yeniden çevrim filminden ilk görüntüler paylaşıldı. 1988 yılında hayatımıza giren seri katil ruhlu Chucky bebeğin yeni versiyonu Buddie ile tanışma vakti.

Mark Hamill‘in oyuncak bebek Buddie‘yi seslendireceği filmin özeti şöyle: “Küçük Andy, doğum gününde annesinden güzel bir hediye alır. Bu, her çocuğun hayallerini süsleyen Buddi marka bir bebektir. Ancak bu bebeğin sakladığı dehşetten ne anne ne de küçük Andy haberdardır. Bu bebeğin içinde yüklü olan yazılım hatalı üretilmiştir. Bu da bebeğin öğrenme sınırlarını ortadan kaldırmıştır. Çok tehlikeli değilmiş gibi görünen bu durum, bebeğin şiddeti öğrenmesi ile değişecektir. Artık oyuncak bebeğin şiddet eğilimleri aile üyeleri için oldukça tehlikeli olacaktır.”

Aubrey Plaza, Gabriel Bateman, Brian Tyree Henry, David Lewis, Ty Consiglio, Beatrice Kitsos ve Kristin York‘un rol aldığı filmin yönetmen koltuğunda Lars Klevberg oturuyor. Stephen King uyarlaması “It” (O) filminden David Katzenberg ve Seth Grahame-Smith de projenin yapımcılığını üstleniyor. “Child’s Play” filmi 21 Haziran‘da gösterime girecek.

İlginizi Çekebilir  Wolverine Serisi X-23 ile Devam Edebilir