Sinema Haberleri

Christopher Nolan’ın Filmi Tenet’in Yeni Fragmanı Yayınlandı

Christopher Nolan’ın uzun süredir merakla beklenen yeni filmi Tenet’ten yeni fragman yayınlandı. John David Washington ve Robert Pattinson’ın baş rolünde olduğu film, yılın en iddialı yapımlarından biri.

COVID-19 salgınına rağmen vizyon tarihi değiştirmeme konusunda ısrarcı olan Christopher Nolan, son filmini önümüzdeki aylarda izleyicisiyle buluşturacak. Nolan’ın yazıp yönettiği Tenet’in senaryosu bir hayli ilginç gözüküyor.

Film hakkında çok fazla bilgi paylaşılmasa da zamanda yolculuk kavramına farklı bir bakış açısıyla karşımıza çıkacağını biliyoruz. Süregelen zamanın akışının tersine hareket edebilen özel bir birimde çalıştığını düşündüğümüz John David Washington ve Robert Pattinson, Üçüncü Dünya Savaşı’nın çıkışını engellemeye çalışacak.

Nolan filmi hakkında o kadar ketum davranıyor ki birçok karakterin ismini bile halen bilmiyoruz. Hikayenin kısa özeti dışında bir şeyler bilmemiz daha iyi sanırım.

Neyse, lafı fazla uzatmadan Tenet’in yeni fragmanını sizlerle paylaşıyoruz. Tenet, 17 Temmuz 2020 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

İlginizi Çekebilir  2016'nın En İyilerini Seçiyoruz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu