Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Chris Pratt Yeni Bir Fantastik Yapımda – Cowboy Ninja Viking

Chris Pratt Yeni Bir Fantastik Yapımda – Cowboy Ninja Viking

Guardians of the Galaxy serisinin Star-Lord’u Chris Pratt’in başrolünü üstleneceği “Cowboy Ninja Viking” filmi için uzun süren bekleyiş nihayet meyvelerini vermeye başladı. Ünlü oyuncunun kiralık suikastçı olacağı film 2019’da gelecek!

Aksiyon-macera türündeki filmde Chris Pratt, Duncan karakterine hayat verecek. A.J. Lieberman ve Riley Rossmo‘nun yarattığı, Image Comics tarafından yayınlanan aynı isimli çizgi romandan beyaz perdeye uyarlanacak olan yapım çoklu kişilik bozuklukları olan gizli karşı-istihbarat ajanlarını temel alıyor.

Triple” programı için uygun çeşitli adaylar psikoterapist Dr. Sebastian Ghislain tarafından bir araya getirilir ve proje başlar ancak proje çöktüğü zaman adaylar kiralık suikastçılar olarak kendi yollarına giderler. Bu adaylardan biri olan Duncan’ın da maksimum kazanç için aklında bölümlere ayırdığı kişilik tipleri vardır…

Zaman içerisinde John Wick’e imza atan David Leitch & Chad Stahelski ikilisi ve World War Z’nin yönetmeni Marc Forster gibi isimlerin yönetmen koltuğu için düşünüldüğü proje şu an için yönetmensiz durumda. 

İlginizi Çekebilir  Morbius Filminde Sürpriz Bir İsim