Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Chris Hemsworth, Thor: Love and Thunder Senaryosundan Çok Memnun

Chris Hemsworth, Thor: Love and Thunder Senaryosundan Çok Memnun

Avengers ekibinin Yıldırım Tanrısı Thor, önümüzdeki yıllarda Love and Thunder filmiyle tekrar beyaz perdede boy gösterecek. Filmin yıldızı Chris Hemsworth, yeni senaryonun okudukları arasında en iyisi olduğunu dile getirdi.

Taika Waititi yönetmenliğindeki Thor: Ragnarok, Marvel evrenindeki Thor karakterine de farklı bir şekilde bakmamıza olanak sağlamıştı. İlk iki filmdeki dünyayı kurtaran süper kahraman sınırlandırmasından çıkan Thor, absürd mizahı ve galaksiye uzanan macerasıyla övgü toplamıştı. Eh, haliyle planda olmayan bir devam filmi de Marvel Studios tarafından onaylanmıştı.

Thor karakterini 2011 yılından beri canlandıran Chris Hemsworth, Netflix’in yeni aksiyon filmi Extraction’ın tanıtımı için Jimmy Kimmel Live programına konuk oldu. Programda filmle alakalı soruları cevaplayan Hemsworth’e tahmin edersiniz ki Thor: Love and Thunder hakkında da soru yöneltildi.

Hemsworth, “Yıllardır okuduğum en iyi senaryo olmuş. Taika’nın en iyi ve en uçtaki işi olmuş. Okuduğum versiyonunu çekebilirsek, gerçekten çılgınca bir iş ortaya çıkacak” sözlerine yer verdi.

Thor: Love and Thunder filminin çıkışına daha çok var ama bu açıklamalar bile insanı heyecanlandırıyor. Thor filmlerinden istediğim verimi alamayan bir izleyici olarak Ragnarok’ta aradığım tüm karmaşayı ve kaosu bulmuştum.

İlginizi Çekebilir  Dawn of the Planet of the Apes Filminden İlk Fragman

Taika’ya göre yeni film Ragnarok’u çok sakin gösterecekmiş. Son dönemdeki filmleri düşünüldüğünde Taika’nın da başarılı bir iş çıkaracağına güvenim tam.