Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Channing Tatum, Gambit’i Oynayacak Mı?

Channing Tatum, Gambit’i Oynayacak Mı?

gambit-banner

Uzun zamandır Channing Tatum’un Gambit karakterini oynayıp oynamayacağı konuşuluyor. Channing Tatum, karakteri oynamak istiyor; film yapımcıları Channing Tatum’u istiyor, seyirciler de Channing Tatum’u Gambit olarak görmek istiyor ancak nedendir bilinmez hiçbir sonuca varılamıyordu.

X-Men serisinin yapımcısı Lauren Shuler Donner, Channing Tatum’un Gambit karakteri ile ilgili son noktayı koydu!

X-Men: Days of Future Past filminin Londra’daki galasında açıklama yapan Donner, Channing Tatum’un Gambit karakterini oynayacağını doğruladı!

Lauren Shuler Donner, yaptığı açıklamada, “O bir düzenbaz, Channing Tatum, tam bir serseri; tıpkı Remy LeBeau gibi. Ve onun Gambit karakterini layıkıyla oynayabileceğini biliyoruz. Ayrıca çok da temiz kalpli… Ondan iyi bir Gambit olacaktır,” dedi. Ayrıca, “Kendisi bir Güneyli ve o dünyayı iyi biliyor. Gambit de New Orleans’ı çok seviyor,” diye ekledi.

Tatum, daha önce MTV’ye yaptığı açıklamada, “Gambit, X-Men’de sevdiğim tek karakter. Evet hepsini seviyorum ama babam ve ben Güneyliyiz, belki bu yüzden Gambit’i daha çok seviyorum,” demişti.

Channing Tatum’un ilk kez 2016’da vizyona girecek olan X-Men: Apocalypse filminde Gambit’i canlandırması bekleniyor. Bu açıklama ile en azından Gambit’i de göreceğimiz kesinleşmiş oldu.

İlginizi Çekebilir  Marvel Studios, Brad Pitt'i Büyük Bir Rol İçin Düşünüyor

channing-tatum-gambit